Güncelurfa.com - Şanlıurfa ve Güneydoğu'nun Güncel Haberleri - Güncelurfa.com - Şanlıurfa'nın Güncel Haberleri
Advert
Advert

Şanlıurfa Teknokentte Sağlık Sektörü Projeleri Start Alıyor

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, İleri Düzeyli Projelerini ve ArGe faaliyetlerini, Şanlıurfa Teknokent ile birlikte geliştirmek ve dışa açılmak adına faaliyetlere start verdi.

Şanlıurfa Teknokentte Sağlık Sektörü Projeleri Start Alıyor
Bu içerik 324 kez okundu.
Advert

Toplantıya Rektör Yrd.Seyit Ahmet OYMAK, Harran Tıp Fakültesi Hastane Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akif ALTAY ,Akademisyenler ve hemşireler katıldı.Tıp Fakültesi Hastane Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akif ALTAY'ın Sağlık camiasına ve özellikle genç akademisyenlere yaptığı çağrı üzerine, bir araya gelen ilgili kitleyle ilk buluşma, Hastanenin toplantı salonunda gerçekleşti. 
Şanlıurfa Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Kasım YENİGÜN katılımcılara Teknokenti, avantajlarını, işbirliği imkanlarını ve Sağlık sektörünü ilgilendiren gelişmeleri anlattı.
Yoğun bir ilgi ile takip edilen görüşme sonrası bir açıklama yapan Başhekim ALTAY, yapılan toplantının önemine ve yakın zamanda atmayı düşündükleri ilk girişimlere atıfta bulunarak; yerli ürünler, özgün yöntemler ve katma değerli çalışmalar için elbirliğiyle çalışmaya hazır olduklarını ifade etti. Katılımcılar, YENİGÜN ve ALTAY'ın pozitif yaklaşımları ve ön açıcı adımlarının yakın zamanda bölgede son derece başarılı sonuçlarının olacağını belirttiler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da kaçak yapıya geçit yok
Şanlıurfa’da kaçak yapıya geçit yok
Soğmatar Antik Kenti belediyenin gündeminde
Soğmatar Antik Kenti belediyenin gündeminde