Güncelurfa.com - Şanlıurfa ve Güneydoğu'nun Güncel Haberleri - Güncelurfa.com - Şanlıurfa'nın Güncel Haberleri
Advert
Advert

ŞUÇGAD’dan Emniyet Müdürü Tipioğlu’na Ziyaret

Türk Polis Teşkilatının 174. Yıldönümü dolayısı ile Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği, Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu’nu ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tipioğlu, “Şanlıurfa basını çok büyük bir başarıya imza attı” dedi.

ŞUÇGAD’dan Emniyet Müdürü Tipioğlu’na Ziyaret
Bu içerik 126 kez okundu.
Advert

Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği, Türk Polis Teşkilatını unutmadı. Dernek, Polis Teşkilatının 174. Yıldönümü nedeniyle Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu’nu makamında ziyaret etti.
ŞUÇGAD Başkanı Tahir Gülebak, başkanlığında gerçekleştirilen ziyarete; Sabah Gazetesi İl Temsilcisi Mehmet Yıldırım, NTV Şanlıurfa Temsilcisi Kadir Çelikcan, Güneydoğu Tv Ana Haber Sunucusu Müslüm Çap, Edessa Tv Haber Müdürü Rıdvan Ortakaya, Yeniurfa Gazetesi Haber Müdürü Mehmet Er, Urfanatik Gazetesi Muhabiri Mustafa Bayar, Medya İş Sendikası Kadın Komite Başkan Yardımcısı Gülizar Gülebak, Değişim Gazetesi Yaşar Kakız ve Urfanatik Gazetesi Haber Müdürü Mehmet Kaması katıldı. 
Gülebak: Emniyet teşkilatı her zaman büyük işlere imza attı
Başkan Gülebak; “ülkemizin iç güvenliğinin teminatı ve gururu olan emniyet teşkilatının kuruluşunun 174.Yıl dönümünü kutluyorum. Ülkemiz ve ilimiz genelinde güvenlik güçlerimizin her zaman büyük işlere imza attığını bayrağımızın kıyamete kadar dalgalanması adına bu uğurda gözlerini kırpmadan canlarını hiçe sayıp şehit olan kahraman polislerimize de rahmet diliyorum” dedi.
Tipioğlu: Halkın huzuru için gece - gündüz çalışıyoruz
Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, ise yapılan ziyaretten dolayı Başkan Gülebak’a ve dernek üyelerine Urfa Emniyet Teşkilatı adına teşekkür ederek, Şanlıurfa ili genelinde halkın huzur, mutluluğu ve güvenliği için teşkilat olarak gece gündüz çalıştıklarını kaydetti. Tipioğlu, Emniyet teşkilatı başkalarının hayatını kurtarmak için kendi hayatını hiçe saydığını belirterek çok kutsal bir görev yaptıklarını çok büyük operasyon ve çalışmaların içinde olduklarını ifade etti.
Müdür Tipioğlu: Şanlıurfa basınını kutluyorum
Şanlıurfa basınını özellikle kutladığını söyleyen Müdür Tipioğlu; “Şanlıurfa’nın sınıra yakınlığı ve içinde misafir ettiği 500 bin Suriyelilerle birlikte şehir içinde ve sınırda yaşanan olayların Urfa basını tarafından çok titizlik ve sabırlıkla halka aktarıldığınıbu anlamda Urfa basının çok büyük bir başarıya imza attığını sözlerine ekledi.
“Vatandaşlarımız için her türlü çalışmayı yapıyoruz”
Özellikle Suriyeli misafirlerle ilgili Urfa basının büyük hassasiyet gösterdiğini belirten Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, “kent genelinde vatandaşın huzurlu ve kendini güvenli hissetmesi açısında her türlü çalışmayı yaptık. Özellikle uyuşturucu ile mücadele ve GBT sorgulama konusunda en başarılı iller arasındayız” dedi.
Şanlıurfa’da suç olaylarında düşüş
Müdür Tipioğlu ayrıca Şanlıurfa’da temel suç olarak nitelendirilen evde hırsızlık, oto hırsızlığı ve iş yeri hırsızlığı gibi birçok asayiş olayında ciddi düşüşün yaşandığını kaydetti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da kaçak yapıya geçit yok
Şanlıurfa’da kaçak yapıya geçit yok
Soğmatar Antik Kenti belediyenin gündeminde
Soğmatar Antik Kenti belediyenin gündeminde