Güncelurfa.com - Şanlıurfa ve Güneydoğu'nun Güncel Haberleri - Güncelurfa.com - Şanlıurfa'nın Güncel Haberleri
Advert
Advert

Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcısı Halil ELDEMİR Şanlıurfa Gezisi

Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcısı Halil ELDEMİR, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Sağlık Yatrırımları Genel Müdürü Hüseyin İNCEÖZ, Kamu hastaneler Genel Müdür Yardımcısı Naim ATA, Halk Sağlık Genel Müdür Yardımcısı Bekir KESKİNKILIÇ, Sağlık Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Sevil SERİN ile beraber Şanlıurfa’ya geldi.

Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcısı Halil ELDEMİR Şanlıurfa Gezisi
Bu içerik 534 kez okundu.
Advert

Şanlıurfa’ya gelişinde Bakan Yardımcısı ELDEMİR’i GAP Havaalanında Şanlıurfa Valisi Abdullah ERİN, Ak Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, Milletvekilleri Mehmet Ali Cevheri, Milletvekili Gülender AÇANAL Sağlık Müdürü Himmet DURGUT ve bazı kurum temsilcileri karşıladı.
Cevahir Konukevinde düzenlenen ve Vali Abdullah Erin’le birlikte Bakanlık yetkililerinin de katıldığı sağlık yatırımları ile ilgili toplantının ardından Eski Fakülte Hastanesi, Eski Çocuk Hastanesi, Mehmet Akif İnan Hastanesi Ek bina, Balıklıgöl Devlet Hastanesi, Eski Kadın Çocuk Hastanesi, İl Sağlık Müdürlüğü ve yeni yapılacak Şehir Hastanesini sahada inceledikten sonra Şanlıurfa Valisi ve Şanlıurfa Belediyesini ziyaret edip ardından İl Sağlık Müdürlüğüne geçerek tüm sağlık yöneticileri ile değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantı bitiminden sonra Ankara'ya hareket etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da kaçak yapıya geçit yok
Şanlıurfa’da kaçak yapıya geçit yok
Soğmatar Antik Kenti belediyenin gündeminde
Soğmatar Antik Kenti belediyenin gündeminde