Advert
Advert

Güler Kama İzol, Kanaat Önderleriyle Bir Araya Geldi

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Güler Kama İzol seçim çalışmalarına devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında mahalle mahalle gezen İzol, vatandaşlar ile sohbet edip talep ve sorunlarını dinlerken diğer yandan ise 24 Haziran Seçimlerinin önemini anlatıyor.

Güler Kama İzol, Kanaat Önderleriyle Bir Araya Geldi
Bu içerik 210 kez okundu.
Advert

AK Aday İzol, Seçim çalışmaları kapsamında her gün şehrin farklı bir noktasında esnaf ve vatandaş gezisi gerçekleştirirken, diğer yandan ise Kanaat Önderleri ve Muhtarlar ile bir araya gelerek 24 Haziran seçimleri öncesi istişarelerde bulunuyor.

Haliliye ilçesi Örencik Kırsal Mahallesinde gerçekleşen istişare toplantısında vatandaşların sıcak ilgisi ile karşılaşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Güler Kama İzol, " AK Parti olarak Şanlıurfa'dan şahlanarak çıkacağız 24 Haziranda zaferi yaşayacağız" dedi.

Kanaat Önderleri ve Muhtarlar toplantısında konuşan Güler Kama İzol, "Örencik köyümüz bugün bizleri misafir etti, yoğum bir katılım ile bizleri karşıladılar. Örencik köyümüz AK Partimize tamamıyla destek veriyor, hemşerilerimiz ile gurur duyuyorum. AK Parti olarak Şanlıurfa'dan şahlanarak çıkacağız 24 Haziranda zaferi yaşayacağız" dedi. 


Örencik Kırsal Mahallesinde gerçekleşen istişare toplantısına AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Sedat Ertük'te katıldı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşsizlik Oranı Dibe Vurdu
İşsizlik Oranı Dibe Vurdu
Twitter'dan Müjde Verdi
Twitter'dan Müjde Verdi