Güncelurfa.com - Şanlıurfa ve Güneydoğu'nun Güncel Haberleri - Güncelurfa.com - Şanlıurfa'nın Güncel Haberleri
Advert
Advert

Güler Kama İzol'un İlçe Temasları Sürüyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Güler Kama İzol seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında mahalle mahalle gezen İzol, vatandaşlar ile sohbet edip talep ve sorunlarını dinlerken diğer yandan ise 24 Haziran Seçimlerinin önemini anlatıyor.

Güler Kama İzol'un İlçe Temasları Sürüyor
Bu içerik 525 kez okundu.
Advert

24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdüren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Güler Kama İzol merkezde bulunan esnaf ve vatandaş ziyaretlerini gerçekleştirirken diğer yandan ise İlçe ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

 

AK Aday Güler Kama İzol Bozova ilçesinde gerçekleştirdiği temasların ardından ilçe'de bulunan esnaf ve  vatandaşları ziyaret ederek 24 Haziran seçimleri için destek istedi. Bozova ilçesinde vatandaşların yakın ilgisi ile karşılaşan İzol,"Şanlıurfa için durmadan çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

 

Gerçekleştirilen Esnaf gezisinin Ardından AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Güler Kama İzol, Bozova AK Parti Kadın Kolları Başkanı Dilek Kara ile birlikte, Bozova Kadın Kollarının düzenlediği ev toplantısına katılarak  AK Parti Hükümetinin 16 yıldır devam eden icraatlarını anlatarak 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatıp destek istedik.

 

Ev toplantısında kadınlardan destek beklediğini belirten AK Aday Güler Kama İzol, "Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili genel seçimlerinde kadın seçmenlerimizin desteğini özellikle istiyor ve bekliyorum. 24 Haziran seçimlerinde kadınlarımız ve gençlerimizin desteği ile bu seçimden de zaferle ayrılacağız" dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yeni eğitim modelini anlattı.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yeni eğitim modelini anlattı.
SU ÜRÜNLERİ GENETİK KAYNAKLARI TESCİL EDİLİYOR
SU ÜRÜNLERİ GENETİK KAYNAKLARI TESCİL EDİLİYOR