Güncelurfa.com - Şanlıurfa ve Güneydoğu'nun Güncel Haberleri - Güncelurfa.com - Şanlıurfa'nın Güncel Haberleri
Advert
Advert

Dilipak,Şanlıurfa'nın İslam Dünyasındaki Yerini Anlattı

Ramazan ayının maneviyatını yaşatmak için Şanlıurfa'da kurduğu Ramazan Sokağı ile her gün farklı bir etkinlik düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak'ı Şanlıurfalılarla buluşturdu.

Dilipak,Şanlıurfa'nın İslam Dünyasındaki Yerini Anlattı
Bu içerik 184 kez okundu.
Advert

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Haleplibahçe'de kurulan Ramazan Sokağındaki etkinlikler devam ediyor. Her gün farklı ilahi grupları, tiyatro gösterileri ve söyleşilerinin yer aldığı etkinlikler 7'den 70'e tüm vatandaşlara Ramazan ayının maneviyatını en iyi şekilde yaşatıyor. Bu kapsamda sevenleri ile buluşan Ünlü Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak bir saatlik söyleyişi gerçekleştirerek Şanlıurfa'nın İslam dünyasındaki yerini, İslam, İyi insan ve takva konularını anlattı.

Seyircilerle birlikte söyleyişiyi dinleyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'ye STK Temsilcileri ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti.

Gerçekleştirilen söyleyişi sonrasında burada bir konuşma yapan Başkan Nihat Çiftçi, "Ramazanı güzel geçirmek adına gerek çocuklarımıza gerekse halkımızın tamamına yönelik bir çok program düzenledi ve düzenlemeye de devam ediyor. Sağ olsunlar her akşam burası yoğun bir şekilde vatandaşların akınına uğruyor. Bizler de yoğun bir tempoyla Şanlıurfa'mıza hizmet ediyoruz. İnsanlarımızı ve halkımızı memnun etmek için talimatımızı Cumhurbaşkanımız'dan alıyoruz ve ondan sonraki kadrolarla bir bütün olarak şehirlerimizi imar etmekte ve vatandaşlarımızın gönlünü kazanmak için var gücümüzle çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son 12 aylık dönemde, ihracat bir önceki yıla göre yüzde 7,8 oranında arttı
Son 12 aylık dönemde, ihracat bir önceki yıla göre yüzde 7,8 oranında arttı
Ambalajsız Ürün Uyarısı
Ambalajsız Ürün Uyarısı