Güncelurfa.com - Şanlıurfa ve Güneydoğu'nun Güncel Haberleri - Güncelurfa.com - Şanlıurfa'nın Güncel Haberleri
Advert
Advert

Potada Liderlik Devam Ediyor

Tekerlekli Sandalye Basketbol 1.Liginde mücadele eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Basketbol takımı, K.K.T.C Turkcell Tekerlekli Basketbol takımını yenerek liderliğini sürdürdü.

Potada Liderlik Devam Ediyor
Bu içerik 829 kez okundu.
Advert

Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Liginde mücadele veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Basketbol takımı, K.K.T.C Turkcell Tekerlekli Basketbol takımını 71-64 skor ile mağlup ederek liderliğini sürdürmeye devam ediyor.

 

11 Nisan spor salonunda gerçekleşen karşılaşmada ev sahibi takım Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Basketbol takımı, K.K.T.C Turkcell Tekerlekli Basketbol takımı karşısında üstün bir performans ortaya koydu. Rakibini 71-64 skorla mağlup ederek potadan galip ayrılan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Basketbol takımı 15. Hafta itibariyle liderliğini devam ettirdi.

 

Maç sonunda bir açıklama yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Engelliler Basketbol Takımı Kulüp Başkanı ve Antrenör Serdar Yıldırım, ‘’ K.K.T.C Turkcell Tekerlekli Basketbol takımını yenerek önemli bir engeli daha aşmış olduk. Tüm sporcularımı özverili mücadelesinden dolayı tebrik ediyorum.  Rakip takımını da güzel oyun ve centilmence mücadelesinden dolayı kutluyor bundan sonraki maçlarından başarılar diliyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan: “S-400’ler Nisan 2020’de tamamı yerlerine yerleştirilmiş olacak”
Cumhurbaşkanı Erdoğan: “S-400’ler Nisan 2020’de tamamı yerlerine yerleştirilmiş olacak”
Şanlıurfa’nın turizm rotası oluşturuluyor
Şanlıurfa’nın turizm rotası oluşturuluyor